پیام مدیرعامل صدر تامین به مناسبت ولادت پیامبر اکرم(ص) و هفته وحدت
پیام مدیرعامل صدر تامین به مناسبت ولادت پیامبر اکرم(ص) و هفته وحدت

غلام رضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین در پیامی به مناسبت ولادت پیام اکرم(ص) و هفته وحدت، گفت: امید است در برابر امواج کینه‌آفرین تعصب در جهان کنونی از غرب تا شرق گام‌های اجرایی در راستای وحدت و همدلی برداریم.

متن کامل این پیام به شرح ذیل است؛
همکاران خانواده بزرگ صدر تامین
سلام علیکم؛
ولادت آخرین فرستاده پروردگار یکتا حضرت محمد (ص) پیامبر صلح و دوستی، رسول رحمت موجب درخشش نوری در مکه شد و جهان را از طاغوت و بت پرستی رها و به سوی نور و مهربانی رهنمون کرد.
هرچند طی سالیان سال مردمانی از غرب تلاش داشته و دارند تا با بغض و کینه، تفرفه میان مسلمانان ایجاد کنند اما ما می دانیم ولادت پیامبر گرامی اسلام (ص) وفاق و همدلی را در روح و جان برادران و خواهران مسلمان جای داده است و چه زیبا معمار انقلاب حضرت امام خمینی(ره) که خود از منادیان وحدت در جهان اسلام بود «هفته وحدت» را بین شیعه و سنی اعلام کرد.
برادران و خواهران؛
نگاه دقیق به راهبری حضرت محمد(ص) این مهم را در ذهن بشیریت قرار داده است که آن حضرت برای پیشبرد اهداف عالی و حیاتی خود، راهبرد محوری وحدت را میان گروه‌ها، طوایف و انسان‌های آزاداندیش از هر نژاد و طایفه‌ای قرار داد.
اینجانب میلاد فخر آفرینش، منادی وحدت، بهانه خلقت، حضرت پیامبر اکرم (ص) و بنیانگذار مکتب شیعه جعفری، حضرت امام جعفر صادق (ع) را به خانواده بزرگ صدر تامین و تمامی خواهران و برادران مسلمانم در جای جای ایران عزیز تبریک و شادباش می گویم. امید است در برابر امواج کینه‌آفرین تعصب در جهان کنونی از غرب تا شرق گام‌های اجرایی در راستای وحدت و همدلی برداریم.
در پایان از خداوند یکتا می خواهم با تاسی به خلق و خوی و سیرت عملی آن حضرت و ائمه اطهار علیه السلام، آینده بهتر و درخشان تر از امروز برای میهن عزیزمان به ثبت برسانیم و برای عزیزانمان در برابر ویروس کرونا از خالق هستی، سلامتی و عمر با برکت خواهانم.

غلام رضا سلیمانی
   1399/8/12 15:50

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )