پیام تبریک مدیرعامل تاصیکو به مناسبت هفته کار و کارگر
پیام تبریک مدیرعامل تاصیکو به مناسبت هفته کار و کارگر
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین گفت: کارگران ایران اسلامی در نبرد با ویروس کرونا به گونه ای چرخ صنعت کشور را گرداندند که زبان در وصف ایثارگری و شهامت آنان قاصر است.
به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری صدر تامین، غلام رضا سلیمانی، مدیرعامل تاصیکو در پیامی به مناسبت هفته کار  و کارگر و روز کارگر گفت: از ابتدای انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران روزی نبوده است که شما افتخار آفرینان نبوده باشید، شما عزیزان در جنگ تحمیلی، جنگ اقتصادی تحمیلی همراه با دیگر فعالان اقتصادی در راستای مشارکت های امید آفرین و توسعه ساز و توسعه محور، حضور و فعالیت چشمگیری داشته اید.
متن پیام به شرح ذیل است؛
 
بسم الله الرحمن الرحیم
” وَأَن لَّیسَ لِلْإِنسَانِ إِلَّا مَا سَعَى “
” و اینکه براى انسان جز حاصل تلاش او نیست “
همکاران محترم صدر تامین، شرکت های تابعه و وابسته
سلام علیکم؛
کارگران به حق به فرموده امام راحل(ره) ستون فقرات استقلال کشور و اسطوره سرنوشت ساز و رهایی بخش از وابستگی‌ها و پیوستگی‌ها هستند و حمایت از این قشر زحمتکش و فداکار کشور، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و حمایت از توانمندی‌های بالقوه ایران اسلامی است.
      برادران و خواهران گرامی؛
از ابتدای انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران روزی نبوده است که شما افتخار آفرینان نبوده باشید، شما عزیزان در جنگ تحمیلی، جنگ اقتصادی تحمیلی همراه با دیگر فعالان اقتصادی در راستای مشارکت های امید آفرین و توسعه ساز و توسعه محور، حضور و فعالیت چشمگیری داشته اید. کارگران ایران اسلامی در نبرد با ویروس کرونا به گونه ای چرخ صنعت کشور را گرداندند که زبان در وصف ایثارگری و شهامت آنان قاصر است.
اینجانب به عنوان عضوی از خانواده بزرگ صدر تامین افتخار می کنم که امروز در خدمت شما کارگران عزیز هستم، امیدوارم در سالی که با درایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بنام سال جهش تولید نامگذاری شده است که صحنه گردان و اصل و محور اساسی تحقق این شعار همانند سالیان گذشته شما کارگران عزیز هستید، بتوانیم این شعار را به خوبی محقق کنیم .
باردیگر ضمن تبریک روز جهانی و هفته کار و کارگر برای بزرگداشت مقام والا و ارزشمند کارگران و تقدیر از زحمات و تلاش‌های این قشر مهم و تاثیرگذار در رشد و پیشرفت صنعت، تولید و اقتصاد ملی و تحقق زمینه بالندگی و ارتقاء ظرفیت‌های کشور است برایتان از خداوند بخشنده و مهربان، سلامتی خواهانم.
غلام رضا سلیمانی
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین
   1399/2/6 10:58

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
3.6/10 (تعداد آرا 7 نفر )