برگزاری جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران
برگزاری جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در شرکت فرآورده های نسوز ایران
 

همزمان با فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ویژه مراسم جشنی با حضور  مدیرعامل محترم وکلیه مدیران و کارکنان شرکت فرآورده‌های نسوز ایران  و تعدادی از مسئولین شهرستان مبارکه در محل سالن اجتماعات شرکت برگزار گردید .
در این مراسم که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد،  مهندس لقمانی ضمن تبریک چهل و یکمین سالروز  پیروزی انقلاب اسلامی ایران با اشاره به اهداف و چشم انداز شرکت فرآورده های نسوز ایران تصريح كردند با توجه به تلاش شبانه روزی پرسنل، تلاش متعهدانه مدیران و سیاست های اتخاذ شده رسیدن به اهداف کلان شرکت همچنین افزایش قابل توجه ظرفیت خط تولید از جمله برنامه هایی  است که در آینده نزدیک شاهد آن خواهیم بود .
درپایان این مراسم نیز مطابق سنوات قبل از کارکنان برگزیده شرکت به شرح زیر تجلیل و  قدردانی بعمل آمد .
 
نفر برگزیده سال 1397 : آقای مهندس علیرضا صادقی بمنظور راهبری پروژه ترمیم و بهسازی کوره تونلی مندهایم
 
اسامی نفرات نمونه در سال 98 به شرح ذیل اعلام شد:
 آقایان : ذبيح اله صادقی - مهندس محسن غفاري- رسول علیزاده- جمشید باقری- عباس شفیع زاده- مجید نوری- حجت الله شفیع زاده- ابراهیم مومن زاده- ایوب اسدی- احمدرضا ابراهيمي- عباس نصوحي- علي شفيع زاده- مصطفي نوري- محمد اكبري- علي بكراني- حسن ناطقي- غلامرضا قديري- امیر تاج بخش- حسين فخري- محمد باقری- سهراب غضنفرپور- حسين عابدي
خانمها :  فرشته مرادی – آزاده محمدی
 
معرفی نفرات برتر ایمنی و بهداشت حرفه ای  سال97 : 1-آقای حسین امیری 2- آقای سعید جلالی 3- آقای نادر باقری 4- اکبر کارگری
 
نفرات برتر پیمانکاران:
آقایان : سجاد باقری - مهران فخری- سید محمد موسوی- مجتبی نبی- اکبر کارگری- سجاد صالحیان- حامد یزدانی- سید عباس هاشمی- محمد خسروی- داود مالکی- محمد اکبری فخرآبادی- اصغر نجاتی- عبدالرحیم رنجبر- سعید باقری- کاظم مردانی
 
اسامی تیمهای برنده مسابقات فوتسال:
 
تیم اول ((تولید الف) آماده سازی مواد)- تیم دوم  (تولیدب) شکل دهی- تیم سوم (کوره های الف)
بازیکن اخلاق: سید عباس هاشمی
بازیکن برتر: حجت اله طالبی
 
                                                اسامی برندگان مسابقات تنیس روی میز:  

نفرات آقایان خانمها
نفر اول وحید باقرفراش افروز ذوق
نفر دوم اسماعیل یزدانی هاجررحیمی
نفر سوم مهدی حیدری  
 

اسامی برندگان مسابقات دومیدانی :
 

نفر اول محمد شفیع زاده
نفر دوم محمد اکبری
نفرات سوم حسین کریمیان و حمید تاج الدین
 
 
 
 
 
                                                                                                                                
 
 
 
 
 


   1398/12/27 13:06

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
3.8/10 (تعداد آرا 4 نفر )