با جهاد اقتصادی انتقام خون حاج قاسم را می‌گیریم
مدیرعامل شستا:  با جهاد اقتصادی انتقام خون حاج قاسم را می‌گیریم

محمد رضوانی فر، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در پیامی ضمن تسلیت شهادت سردار سلیمانی،گفت: ما با جهاد اقتصادی انتقام خون حاج قاسم را می‌گیریم.
متن کامل پیام مدیرعامل شستابه شرح زیر است :
مقام معظم رهبری: «...همه‌ی دوستان -‌ و نیز همه‌ دشمنان - بدانند خط جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است...»
امروز یقین داریم که هر فردی از آحاد ملت و ایرانی غیرتمند، در هر سنگری ادامه راه پرافتخار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را در سر دارد و قطعا پرچم این دلاور سرافراز تاریخ ایران و جهان در دفاع از تمامیت ارضی کشور و مبارزه با تروریسم و افراط‌گرای در منطقه زمین نخواهد ماند.
در این میان کارگران، کارکنان و مدیران شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با تمام توان و قدرت مضاعف و انگیزه ‌دوچندان در میدان اقتصاد و تولید انتقام سختی از ریختن به ناحق خون سردار مهربانی‌ها می‌گیرند. همان‌طور که تا امروز شستا به عنوان یک بنگاه بزرگ اقتصادی، سنگر مقابله با تروریسم اقتصادی بوده است همچنان با جهاد اقتصادی و ایستادگی در میدان اقتصادی، گام‌های محکم تری از قبل بر می دارد .
وی در پایان اشاره کرده است : با شهید حاج قاسم سلیمانی پیمان می بندیم که رهرو راه پرافتخار او باشیم، راهی که مولایمان امام حسین (علیه السلام) پیش روی ما گذاشت، هم او که به ما آموخت : »انّ الحیاة عقیدة و جهاد«

   1398/10/14 13:56

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5/10 (تعداد آرا 19 نفر )