تدوین سیاست های کمیته آموزش در سال 1398

تدوین سیاست های کمیته آموزش در سال 1398
کمیته آموزش و توسعه منابع انسانی به منظور تدوین سیاست و تصویب تقویم آموزشی در تاریخ 16/02/98 در دفتر مدیریت محترم عامل و با حضور آقایان دکتر مسلم صداقتی ،ایمان کفعمی و خانم دکتر زهرا باقری و اعضای جدید کمیته آقایان مهندسین رضا آذر و علی ندیمی تشکیل شد. در ابتدای جلسه خانم دکتر باقری با اشاره به سیاست کمیته آموزش در سال 1397 مبنی بر برگزاری دوره های آموزشی مهارتی و پرورشی، اظهار داشتند بیش از دو سوم دوره های آموزشی سال گذشته بصورت کارگاهی و مهارت آموزی و فعالیت مبتنی بر پرورش سرمایه های انسانی بوده است .
در ادامه مدیریت محترم عامل آقای مهندس سعید لقمانی بیان نمودند ،امسال نیز مانند سال قبل به ذنبال افزایش نفرساعت آموزش به لحاظ کمی نیستیم و با اشاره به تغییرات شدید محیط اقتصادی و اجتماعی در سال گذشته و همچنین شرایط پیچیده و متغیر آینده، حفظ پویایی و مانایی و به روز بودن نیروی انسانی را بسیار مهم و تاثیر گذار دانستند. در همین راستا ایشان بیان نمودند که در سال 1398 ما باید بتوانیم با ایجاد پایداری در سازمان در این دریای متلاطم، آرامش نسبی سازمان و کارکنان را تامین نماییم. به طوریکه در این میان سازمان ارزش نیروی انسانی را بداند و کارکنان نیز بدانند که سازمان ارزش زیادی برایشان قائل است و از این ارزشگذاری فرصتی برای توسعه فردی و حرفه ای شان استفاده کنند. ایشان همچنین با اشاره به هرم سلسله مراتب مازلو بیان نمودند که ما باید سعی کنیم با نوع آموزش هایمان، کارکنان مان را به بالاترین سطح این هرم یعنی عزت نفس و خودشکوفایی برسانیم و کارکنانی تربیت کنیم که حس خودکاری و خودشکوفایی در آنان تقویت شود و به منسه ظهور برسد.
در آخر سیاست کمیته آموزش در سال 98 با توجه به شرایط متغیر و پیچیده روحیه همدلی و همکاری، روحیه خلاقیت و نوآوری در بین کارکنان است. همچنین مقرر گردید سال 98 کلیه پروژه هایی که مدیران واحدها به صورت تجربی و عملی انجام می دهند به طور مثال پروژه بازسازی کوره تونلی با سرفصل هایی مشخص به کمک کلیه کسانی که در فرایند اجرای پروژه ها همکاری کرده اند، به صورت یک واحد درسی درآید و در قالب سیستم مدیریت دانش در نوع تجربه ثبت گردد و به سایر افراد انتقال و آموزش داده شود .

   1398/6/28 10:11

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
1/10 (تعداد آرا 2 نفر )