حضور شرکت فرآورده های نسوز ایران برای اولین بار در نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی سال 1398

                               حضور شرکت فرآورده های نسوز ایران
برای اولین بار در نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی سال 1398
بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی در تاریخهای 11 الی 14 اردیبهشت ماه 1398 در محل دائمی نمایشگاههای تهران در فضایی به وسعت 35 هزار و 766 متر مربع برگزار گردید.
رونق تولید ، حمایت از فعالان داخلی صنعت نفت به ویژه سازندگان کالا و تجهیزات نفتی و جذب سرمایه و انتقال فن آوری مهم ترین رویکرد برگزاری این نمایشگاه اعلام شد.
در این دوره از نمایشگاه 1047 غرفه داخلی و 106 غرفه خارجی از 21 کشور جهان حضور داشتند.
در حاشیه نمایشگاه همایشهای متعددی در زمینه بورس انرژی ، بهینه سازی مصرف سوخت ، صادرات فرآورده های نفتی و.... برگزار گردید.
شرکت فرآورده های نسوز ایران با هدف سیاست هم افزایی اقدام به درخواست از هلدینگ تاپیکو جهت اختصاص جایگاه در غرفه عمومی آن هلدینگ نموده و با پیگیریهای انجام شده کانتر ویژه ای در مجموعه تاپیکو ( غرفه 466 واقع در سالن 15 )  به این شرکت اختصاص داده شد .
تاپیکو با در اختیار داشتن 58 شرکت مدیریتی وابسته اصلی در صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، لاستیک و سلولزی ، سهم قابل توجهی در تولید دارد.
شرکتهای حاضر در غرفه تاپیکو که دارای کانتر بوده شامل پتروشیمی خراسان ، آبادان ، فن آوران ، غدیر، فارابی و شرکت پرسی ایران گاز و ماشین سازی پارس و انرژی پارس
مراسم افتتاحیه نمایشگاه  با حضور وزیر نفت آقای زنگنه ، معاونان این وزارتخانه ، مدیران شرکتهای مختلف نفت ، گاز و پتروشیمی ، مقامات وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.
اکثر بازدید کنندگان از غرفه این شرکت مدیران و کارشناسان تخصصی حوزه نفت و پتروشیمی بوده و لیکن اساتید و دانشجویان نیز از غرفه بازدید بعمل آوردند.
از افراد شاخص بازدید کننده از غرفه این شرکت : جناب آقای نعمت زاده (وزیر صنایع و معادن پیشین ) ، آقای رضوانی فر (مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی) ، آقای مخدومی (مدیر عامل سرمایه گذاری نفت ، گاز و تامین) نیزاز غرفه این شرکت بازدید نمودند.
با توجه به موقعیت مناسب جایگاه اختصاص یافته در محل هلدینگ تاپیکو مذاکرات و جلساتی با مدیران عامل و مدیران میانی و کارشناسان شرکتهای زیر مجموعه برگزار گردید .
با توجه به مصرف نسوزهای با تنوع خاص در صنایع نفت و پتروشیمی ، برگزاری و شرکت در این نمایشگاه فرصت بسیار مغتنمی جهت شناسایی هر چه بیشتر این بازار و معرفی توانایی های ایرفکو بوده و تمامی ملاقاتها و مذاکرات با چنین رویکردی انجام پذیرفته و قراردادهای مهمی در جهت تحقق توسعه بازار در این بخش از صنعت به انجام رسید.
از جمله موارد شاخص در راستای این هدف  برگزاری جلسه با یکی از مدیران برنامه ریزی پروژه ها شرکت ملی صنایع پتروشیمی در خصوص حضور شرکت فراورده های نسوز ایران در طرحهای پتروشیمی می باشد. نظر به اینکه بالاترین میزان مصرف نسوز در پروژه های پتروشیمی وجود دارد  انتظار می رود در آینده بتوان با پیگیریهای لازم نسبت به حضور در این پروژه ها اقدام نمود.
طی این رویداد ها موارد زیر باید به نتیجه مطلوب برسد:

  1. معرفی توانمندی شرکت فراورده های نسوز ایران در تامین کلیه نیازهای صنعت نفت و پتروشیمی از طریق تشکیل جلسات توجیهی و ورود به وندور لیستهای مربوطه
  2. رشد توانایی های شرکت فراورده های نسوز ایران در عرصه های نوآوری ( ابداع محصولات جدید مطابق با استانداردهای حوزه پتروشیمی – بهینه سازی محصولات فعلی )
  3. ارتقا توانمندی شرکت فراورده های نسوز ایران در عرصه فنی – مهندسی و آموزشی.
در صورت تحقق اهداف فوق میتوان به اختصاص بخش مهمی از این بازار امیدوار بود.
   1398/6/28 09:45

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
1/10 (تعداد آرا 2 نفر )