بازدید مدیر عامل محترم شرکت سرمایه گذاری صدر تامین از ایرفکو

بازدید مدیر عامل محترم شرکت سرمایه گذاری صدر تامین از ایرفکو

در تاریخ 98/4/16 جناب آقای دکتر عبدالرضا سلیمانی مدیرعامل محترم شرکت سرمایه گذاری صدر تامین به همراه بازرس محترم شستا  و جناب آقای فائز مدیر امور مجامع صدرتامین ،  ضمن بازدید از خط تولید و مرکز آموزش و تحقیقات شرکت فرآورده های نسوز ایران، جلسه مشترکت با اعضاء محترم هیئت مدیره و مدیران شرکت برگزار کردند.
ایشان در این نشست مشترک با بیان اینکه خوشبختانه ایرفکو از نظر دانش و تجربه در صنعت نسوز جزء اولین و برترین شرکت ها به شمار می آید و با تشکر و قدردانی از زحمات کلیه پرسنل اعم از مدیران و کارکنان ، اظهار داشتند موضوع زنجیره تامین از مباحث بسیار حائز اهمیت در مدیریت هلدینگ صدر تامین بوده و فرآورده های نسوزایران در این مسیر وبا عنایت به قرارداشتن شرکت های فولاد، مس، طلا و... بعنوان شرکت های زیرمجموعه هلدینگ ، نقش بسیار با اهمیتی دارد.
دکتر سلیمانی با اشاره به قابلیت انعطاف پذیری خط تولید به عنوان یکی از نقاط قوت ایرفکو خواستار اقدامات بیش ازپیش درحوزه مدیریت نوآوری شدند و نیز حضور فرآورده های نسوز ایران در بازارهای بین المللی در حوزه فروش و خرید مواد اولیه با همکاری واحد بین الملل هلدینگ را خواستار شدند.
مدیرعامل محترم هلدینگ صدر تامین با اشاره به اینکه پرسنل و منابع انسانی شایسته، مهمترین سرمایه های سازمانها به شمار می آیند و توجه به آنان باید از اولویت های مدیران باشد افزودند از معدود شرکت های با برنامه مدوّن حوزه منابع انسانی در هلدینگ صدر تامین، شرکت فرآورده های نسوز ایران است و خواهان به اشتراک گذاری دانش و تجربیات با سایر شرکت های زیر مجموعه هلدینگ شدند. آقای دکتر سلیمانی با تقدیر از روشهای کلیه مدیران و همکاران در راستای صیانت از محیط زیست از انتخاب ایرفکو به عنوان شرکت برگزیده صنعت سبز استان در سال 97 ابراز خرسندی نمودند.
در ادامه جلسه نیز مدیران و اعضاء هیئت مدیره ضمن ابراز خرسندی در برگزاری این نشست مشترک به بیان نقطه نظرات و برنامه های خود در سال جاری پرداختند.


   1398/6/28 09:42

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
1/10 (تعداد آرا 1 نفر )