دیدار مدیریت عامل ایرفکو با امام جمعه شهرستان مبارکه
دیدار مدیریت عامل ایرفکو با امام جمعه شهرستان مبارکه

امام جمعه شهرستان مبارکه: نتایج مثبت فعالیت های شرکت فرآورده های نسوز ایران حاصل عملکرد جهادی و انقلابی مدیران و پرسنل آن می باشد.
حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه محترم شهرستان مبارکه در دیدار مدیر عامل محترم شرکت فرآورده های نسوز ایران که در تاریخ 98/01/20 انجام شد، پس از استماع گزارشی از روند فعالیت ها و اقدامات انجام گرفته ایرفکو در سال 1397 توسط آقای مهندس سعید لقمانی، اشاره داشتند باعث افتخار است که شرکت فرآورده های نسوز ایران بالای چهار دهه قدمت داشته و در حال حاضر نیز با قوت و قدرت مشغول به فعالیت می باشد. ایشان با اشاره به نامگذاری سال 1398 به نام سال رونق تولید توسط مقام معظم رهبری، مخاطب شعار امسال را مسئولین و کارگزاران کشور دانستند و حمایت همه جانبه آنان را در این زمینه یادآور شدند.
امام جمعه محترم شهرستان مبارکه با ابراز خرسندی از برگزاری منظم نماز جماعت طی قریب به 30 سال گذشته در شرکت فرآورده های نسوز ایران و با اشاره به این که، یاد خدا آرامش بخش انسان می باشد، تقویت معنویت پرسنل را یکی از عوامل موثر گذار از شرایط اقتصادی فعلی جامعه دانستند.
ایشان با توجه به نکات ذکر شده توسط مدیر عامل محترم شرکت در خصوص موفقیت های ملی به دست آمده در سال 97، نتایج به دست آمده را حاصل عملکرد جهادی و انقلابی مدیران و پرسنل شرکت فرآورده های نسوز ایران بر شمرده و از زحمات آنان تقدیر بعمل آورند .
   1398/6/28 09:01

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
1/10 (تعداد آرا 2 نفر )